Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    670
    +/-
    +486 /  -227
    Pa drugo ni ne zaslužuje. Svodnici se svud na svijetu smatraju kriminalci. Njih i treba u zatvor. Ja osobno izbjegavam takva mjesta kad skuzim da su cure pod nekim svodnikom. Najbolje mi je kad vidim da cura radi solo, ali moraš biti fer prema takvim curama inače će te odjebati. Jest da je toga malo, ali ima takvih cura. I potpuno mi je jasno da takva cura ti se nekad nece javiti na mobitel ako nisi njen tip.

  2. #2
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Poruke
    266
    +/-
    +59 /  -53
    Citiraj Originally Posted by lopov15 Vidi poruku
    Pa drugo ni ne zaslužuje. Svodnici se svud na svijetu smatraju kriminalci. Njih i treba u zatvor. Ja osobno izbjegavam takva mjesta kad skuzim da su cure pod nekim svodnikom. Najbolje mi je kad vidim da cura radi solo, ali moraš biti fer prema takvim curama inače će te odjebati. Jest da je toga malo, ali ima takvih cura. I potpuno mi je jasno da takva cura ti se nekad nece javiti na mobitel ako nisi njen tip.

    frende u krivu si nema takvih cura da rade same možda par tjedana odmah dođu likovi sa ucjenama kaj misliš da je ovaj salon pao nije samo se preselio a i cure i nitko nije u zatvoru mreža je to idu izbori .

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 2 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 2 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •