Zoki na žalost NIKAD nije imao potrebnu večinu i uvijek su to sulude kombinacije sa umirovljenicima, HNSom koji ste već spomenuli i slično. Sam SDP je uglavnom za liberalizaciju kako u svijetu prostitucije, tako i u svijetu droge, švedski model je bio predstavljen kao odmak od trenutnog stanja u kojem nema modela, a opet da bude u skladu sa vjernicima... Na žalost sa "vjernicima" u RH uvijek treba balansirat, kad nas se 86% izjašnjava kao katolici, a večina su za ZNA SE i tek povremeno rade izlete drugdje.

SDP je sad stranka koja je na rubu da joj se desi ono što se desilo HSLSu prije koju godinu kad je Budiša na sličan način odstupio, a to se desi kad shvatiš da je RH u biti unilateralna država sa tek povremenim odmacima od toga. ZNA SE će UVIJEK imad između 40 i 50 posto glasača plus svu imigraciju i pitanje samo u kojem omjeru će izać na izbore u "dobro posloženim" izbornim jedinicama

Mene samo zanima zašto nema interesa kod nas da se za ovako nešto provede referendum... zašto mi ne bi mimo vlade glasali o legalnosti prostitucije, marihuane(lakih droga) i slično... Nitko pametan ne želi javno progovorit o tome, nema udruge koja bi pokrenula tu temu, a i da pokrene, zna se da će se crkva i Markička i slični dić na zadnje noge i dovest i žive i mrtve na glasanje, a drugu stranu, ako nisu direktno zainteresirani, NITKO neće natjerat da izađu.

Problem je što je to igra za glasačke poene... ljudi koji o tome odlučuju skupljaju poene kod crkve i takvih bolesnih "vjerskih" organizacija, a sami su svjesni da kad njima zatreba, netko će se potrudit da dobiju i NIOKME neće past na pamet da ih dira.

BABE same su frustrirana skupina žena koje misle da su žene ugnjetavane i da bi ih se trebalo dignut u nebesa... One nisu za jednakost, one su za to da žene budu ispred muškaraca sa večim pravima, pa shodno tome ne podupiru takve stvari u kojima su žene, na neki način, podređeni muškima.

Sam članak ti kaže da večina feministkinja u RH podupire dekriminalizaciju ili čak legalizaciju...

Mi smo turistička zemlja, sa dosta privatnog interesa za otvaranjem mjesta poput coffeee shopa kakvih amsterdam poznaje, bordela i swing klubova bilo koje vrste, a sve to je kod nas onemogučeno zastarjelim zakonima. Samobor se kao grad prije koju godinu trudio dobit potrebne dozvole za otvaranjem bordela, pa nisu uspjeli.

Priobalni gradovi su SVI za legalizaciju droga i prostitucije jer bi im drastično smanjilo probleme, a povečalo prihode. Čak i zatucane babe kućanice koje su lažni moralisti, bi se prije ili kasnije tome priklonile kad bi pare krenule kapat, muževi im ionako ševe kad stignu i šta stignu, nisu ni one puno bolje...

Sve je to lažni moralizam gdje crkva ima svoje ruke, u dvorima ševe što staro što mlado, ima i pederluka i pedofilije i svega... neću nikad zaboravit priču ginekologa da mu uredno časne dolaze po kontracepciju, spirale i slično... Sa druge strane jako su glasni narodu branit takve stvari