neznam pod koji post da ovo pisem ali u jednu ruku tice se ovog clanka i situacije, nisam aktivan u postovima jer vecina je trolanje, procitam, nazovem, vidim i platim ak mi se svidi and thats all.
ovako da pocnemo ekipa emisije otvoreno nova tv zeli napraviti reportazu na tu temu, istina radili oni prije ali nije to to
oni zele razgovarati i s klijentima i samim zenama ali tema je sto oni misle o svemu tome ne zele senzaciju praviti i srcedrapajuce price vec nesto ozbiljno
tema je zakonska strana tj prestanak kaznjavanja, sto misle o medijskim natpisima, zasto mi kao jedini na balkanu nemamo organizaciju... znaci ozbiljno misljenje o samoj prostituciji i bilo bi fakat ok kad bi netko skupio hrabrosti i rekao glasno i jasno svoje misljenje naravno anonimno bez ikakvih osuda
tema je ozbiljna
jos Ivana Radacic s instituta ivo pilar radi istrazivanje na temu prostitucije i zakona koji ju obuhvaca trazi zene koje bi intervjuirala naravno anonimno
molim vas nemojte odmah popljuvati ovaj moj komentar ja samo prenosim info i tko zeli neka se javi u inbox
tko zeli neka razmisli jer samo par ljudi se nemoze boriti preko ovih babuskara feministica koje iskreno, da ne pljujem nikog djelimo o njima isto misljenje