Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9
  1. #1
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Poruke
    322
    +/-
    +101 /  -94

    Vijesti Zagreb

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2084564

    POLICIJA je u Zagrebu uhitila svodnika koji je imao osam prostitutki.

    Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke u suradnji i koordinaciji Ministarstva unutarnjih poslova, Ravnateljstva policije, PNUSKOK-a i Općinskog državnog odvjetništva u Zagrebu proveli su kriminalističko istraživanje nad 45-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje osam kaznenih djela prostitucije na štetu više ženskih osoba (23, 27, 30, 43, 23, 24, 33 i 33).

    Policija je kriminalističkim istraživanjem ustanovila da je 45-godišnji muškarac, s namjerom stjecanja pripadne imovinske ili druge koristi, tijekom travnja i početkom svibnja 2019. godine mamio, vrbovao i poticao oštećene ženske osobe da radi stjecanja materijalne koristi pružaju spolne usluge uz novčanu naknadu.

    Objavljivao i oglase.

    S tim je ciljem i namjerom u medijima objavljivao i oglase u kojima je, pod krinkom obične, ručne ali i erotske masaže, tražio ženske osobe koje bi pružale navedene usluge. Potom je, u osobnom kontaktu sa zainteresiranim ženskim osobama, dogovarao uvjete pod kojima će pružati uslugu i način zarade.

    U stanu u Zagrebu, na području Trešnjevke, koji je prethodno unajmio upravo za potrebe pružanja spolnih usluga, oštećene osobe su telefonski stupale u kontakt sa zainteresiranim muškarcima te se predstavljale lažnim imenima i s njima dogovarale vrijeme, vrstu i cijenu usluge koju su uvijek pružale u tom iznajmljenom stanu.

    Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja osumnjičeni je predan pritvorskom nadzorniku dok je kaznena prijava podnesena Općinskom državnom odvjetništvu u Zagrebu.

  2. #2
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    670
    +/-
    +486 /  -227
    Pa drugo ni ne zaslužuje. Svodnici se svud na svijetu smatraju kriminalci. Njih i treba u zatvor. Ja osobno izbjegavam takva mjesta kad skuzim da su cure pod nekim svodnikom. Najbolje mi je kad vidim da cura radi solo, ali moraš biti fer prema takvim curama inače će te odjebati. Jest da je toga malo, ali ima takvih cura. I potpuno mi je jasno da takva cura ti se nekad nece javiti na mobitel ako nisi njen tip.

  3. #3
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Poruke
    266
    +/-
    +59 /  -53
    Citiraj Originally Posted by lopov15 Vidi poruku
    Pa drugo ni ne zaslužuje. Svodnici se svud na svijetu smatraju kriminalci. Njih i treba u zatvor. Ja osobno izbjegavam takva mjesta kad skuzim da su cure pod nekim svodnikom. Najbolje mi je kad vidim da cura radi solo, ali moraš biti fer prema takvim curama inače će te odjebati. Jest da je toga malo, ali ima takvih cura. I potpuno mi je jasno da takva cura ti se nekad nece javiti na mobitel ako nisi njen tip.

    frende u krivu si nema takvih cura da rade same možda par tjedana odmah dođu likovi sa ucjenama kaj misliš da je ovaj salon pao nije samo se preselio a i cure i nitko nije u zatvoru mreža je to idu izbori .

  4. #4
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    670
    +/-
    +486 /  -227
    Mogu ti potvrditi par cura koje rade solo. Obicno se radi o curama koje to rade u svom stanu ili iznajmljenom apartmanu budu kratko vrijeme možda 1 ili 2 tjedna. Ja bi prije rekao da je manje ovih sa svodnikom.

  5. #5
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Poruke
    79
    +/-
    +155 /  -156
    Citiraj Originally Posted by lopov15 Vidi poruku
    Mogu ti potvrditi par cura koje rade solo. Obicno se radi o curama koje to rade u svom stanu ili iznajmljenom apartmanu budu kratko vrijeme možda 1 ili 2 tjedna. Ja bi prije rekao da je manje ovih sa svodnikom.
    Uglavnom sve korektne cure koje su već duže u ovom poslu, rade solo, imaju svoju klijentelu i ne oglašavaju se. Puste jedan do dva oglasa godišnje i to uglavnom u ljetnim mjesecima, pokupe par interesantnih klijenata i stvaraju si novi krug poznanika s kojima se ševe. Za ove klijente , one su uvijek na raspolaganju.

  6. #6
    Datum pristupanja
    May 2014
    Poruke
    699
    +/-
    +182 /  -108
    https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---561069.html

    - - - Updated - - -

    Koja je to ulica ?
    Posljednje uređivanje od pikoxx; 16.05.2019 u 15:28

  7. #7
    Datum pristupanja
    May 2014
    Poruke
    699
    +/-
    +182 /  -108
    Čujem na radiu da je pao kozmetički salon u Zagrebu

  8. #8
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Poruke
    499
    +/-
    +97 /  -15
    Očito je taj kozmetički salon kriv za sranje u Hrvatskoj.

    Da bar tako lopine i izdajnike love, ko što kurvice love.

  9. #9
    Datum pristupanja
    May 2014
    Poruke
    699
    +/-
    +182 /  -108

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 5 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 5 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •