„Činjenica je da meni samoj seks nije nikakav problem, seksualno sam biće i ne vidim nikakav problem u tome. Ne povezujem to ni s ljubavlju niti ne znam što. Dogodila se situacija da je meni ponuđeno, a ja sam to prihvatila i tako je to krenulo...“, ispričala je za „Provjereno“ Nove TV jedna seksualna radnica.

„Ima puno puno ljudi koji nazivaju to sportom. Odlazak prostitukama nazivaju sportom i onda kažu - dugo se bavim tim sportom; rješio sam ovu rješio sam onu; ovu sam odradio - to je ružno, a ima puno takvih. Što je najgore, onda ti takvi šta se dugo bave tim sportom i koji to rješavaju imaju najgore riječi za te cure čije usluge koriste. To je toliko licjemjerno i toliko jadno“, iskreno je o svemu progovorila, a njen će identitet ostati tajan.

„Ono što ja ne toleriram, iako je moj dogovor s osobom u vezi seksa, ne toleriram vulgarnosti, ne toleriram nepoštovanje prema meni kao prema osobi ili prema tome što radim, ne toleriram cijenkanje i podcjenjivanje, to je prvo. Ja kažem svoje uvjete i onda dalje možemo o osobnim ukusima i željama razgovarat.“, objasnila je svoje stavove prema klijentima.

„Ima klijenata koji ne bi mogli ostvariti svoju sekusalnost bez toga, ima klijenata koji imaju invaliditet neki, koji imaju problema sa svojom nesigurnošću.“, otkrila je i detalje Novoj TV.

U očima zakona to što radi spada pod prekršaj javnog reda i mira. I to joj nije jasno.

„Što se mene tiče, kad bi se lagaliziralo ja ne bi morala brinuti se da će mi doći policiajac, da li će me policajac ucjenjivati, tražiti besplatnu uslugu za zaštitu, što sam doživjela.“, otkrila je svoj pogled, ali i iskustva iz svog rada.

Kaže jedino tako bi se moglo uvesti reda, jer potražnja bez obzira na represiju neće nestati. Odvijek je bilo prostitucije i uvijek će je biti.

Čak i oni koji te iste zakone izglasavaju su dio toga, utjecajni ljudi, političari.

„Iskreno, mislim da puno ljudi živi u strahu da se ne otkrije njihove sklonosti i da koriste te usluge pa zato i izbjegavaju tu dat svoj glas legalizaciji.“, kaže seksualna radnica

Može zaraditi i do tri tisuće kuna po jednom klijentu. Najčešće radi na preporuku i sa stalnim klijentima. Tako rizik svodi na minimum. U boljoj je poziciji nego mnoge druge kaže. Zato je i odlučila govoriti javno, upravo kako bi potaknula na promišljanje. Ako je ona zadovoljna s tim što radi, ne vidi zašto bi to trebao biti ičiji problem, piše Nova TV.