Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 11 do 17 od 17
  1. #11
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Poruke
    638
    +/-
    +164 /  -83
    zašto referendum? nije ga bilo ni za legalizaciju prim. poslova masaže, dadilje, manekenke, kozmetičarke, fotomodela...? mi ne želimo raditi što drugi u svijetu rade, već samo ono što su radili naši stari. kao, imamo svoje posebnosti, moš'mislit? kad "prođu" 2 generacije (50 godina) valjda će sve doći na svoje mjesto!

  2. #12
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Poruke
    499
    +/-
    +97 /  -15
    Kad smo već krenuli u političke vode, protiv prostitucije, eksplicitno su se izjasnile Vesna Pusić, Jadranka Kosor i babetine

  3. #13
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Poruke
    325
    +/-
    +210 /  -77
    Ma neće nitko istrčati sa nekim novinama jer je svih strah javnog linča i osude...nitko neće predložiti nikakvu legalizaciju u atmosferi prepunoj oportunizma i podaništva - u društvu gdje se karijere grade uz licemjerje i razna dodvoravanja,uvlačenja i ulizivanja,nema napretka u ovoj sferi i neće ga još dugo biti...tema je dobra ali od svega nema ništa...možemo ovdje iznositi pro i kontra ali osim jalove debate niš se neće dogoditi.
    Seks je poput novca,samo je previše dovoljno.

  4. #14
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Poruke
    123
    +/-
    +21 /  -18
    Žene željne kurca (feministice i slične) uvijek će se grčevito boriti protiv prostitucije jer smatraju da ne dobivaju kurac jer muškarci radije odlaze prostitutkama koje su i lijepše i bolje.

  5. #15
    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Poruke
    3
    +/-
    +2 /  -1
    neznam pod koji post da ovo pisem ali u jednu ruku tice se ovog clanka i situacije, nisam aktivan u postovima jer vecina je trolanje, procitam, nazovem, vidim i platim ak mi se svidi and thats all.
    ovako da pocnemo ekipa emisije otvoreno nova tv zeli napraviti reportazu na tu temu, istina radili oni prije ali nije to to
    oni zele razgovarati i s klijentima i samim zenama ali tema je sto oni misle o svemu tome ne zele senzaciju praviti i srcedrapajuce price vec nesto ozbiljno
    tema je zakonska strana tj prestanak kaznjavanja, sto misle o medijskim natpisima, zasto mi kao jedini na balkanu nemamo organizaciju... znaci ozbiljno misljenje o samoj prostituciji i bilo bi fakat ok kad bi netko skupio hrabrosti i rekao glasno i jasno svoje misljenje naravno anonimno bez ikakvih osuda
    tema je ozbiljna
    jos Ivana Radacic s instituta ivo pilar radi istrazivanje na temu prostitucije i zakona koji ju obuhvaca trazi zene koje bi intervjuirala naravno anonimno
    molim vas nemojte odmah popljuvati ovaj moj komentar ja samo prenosim info i tko zeli neka se javi u inbox
    tko zeli neka razmisli jer samo par ljudi se nemoze boriti preko ovih babuskara feministica koje iskreno, da ne pljujem nikog djelimo o njima isto misljenje

  6. #16
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Poruke
    14
    +/-
    +0 /  -0

  7. #17
    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Poruke
    3
    +/-
    +2 /  -1
    samo sto nase zene ce tesko da se ujedine i oglase na svoja prava svud u svijetu je organiziran pokret zena u prostituciji samo mi nemamo nista to je zbilja fascinantno....ja sam za to da se pokrene ozbiljna kampanja u vezi toga jer kao platitelj usluga ne zelim da me murija naganja po hotelu da mi napise kaznu
    sto koga briga na sto ja trosim svoje pare

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •