Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 10 od 13
  1. #1
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Poruke
    488
    +/-
    +212 /  -61

    Djevojka iz Đurđevca (29) šokirala partnera

    Djevojka (29) iz Đurđevca i oženjeni muškarac (41) iz Pitomače uhićeni su u srijedu navečer zbog prostitucije. Nakon kriminalističkog istraživanja muškarac je pušten kući, a policajci su djevojku prekršajno prijavili zbog odavanja prostituciji.

    No, priča nije tako jednostavna kako se na prvi pogled čini. Kvaka je u tome što je klijenta policiji prijavila sama djevojka, i to nakon “obavljenog posla”. Kako smo neslužbeno doznali, razlog je to što joj je rekao da nije bila “baš nešto” pa joj je dao manje novca. Dogovorili su seks za 100 eura, no nakon što je muškarac, za kojega se priča da je u braku, optužio djevojku za “slab seks” i premalo užitka, dao joj je samo 500 kuna.

    - Budi i s tim sretna, nisi baš nešto - rekao joj je pohotnik. To je, kako neslužbeno doznajemo, djevojku strašno naljutilo pa je odmah, još vruća od seksa, izletjela na ulicu i otišla ravno u đurđevačku policijsku postaju gdje su ostali zatečeni time što su čuli.

    Osvete željna djevojka, kojoj je očito taština bila strašno povrijeđena tvrdnjom da je loša ljubavnica, ušetala se u policijsku postaju i prijavila da ju je 41-godišnjak prevario. Razgovor je, kazali su nam dobro upućeni u cijeli slučaj, tekao ovako: - Došla sam ga prijaviti jer me je prevario - rekla je djevojka dežurnom policajcu. - Dobro, opišite kako vas je prevario - upitao ju je policajac.

    Odgovor koji je dobio u prvi tren ga je šokirao. Slušao je u nevjerici.

    - Pa, nije mi dao novca koliko smo se dogovorili! Za kaj? Pa, znate... Za seks - odgovorila mu je Đurđevčanka. Ubrzo je priveden i sam klijent.

    Sve je poricao, ali ga je djevojka sve dublje zakopavala u sramotu. Ipak, osim sramote, nije mu naudila, nego je sama ostala bez dogovorenog novca uz prekršajnu kaznu. Klijent neće odgovarati za “prevaru”.


    --------------
    i sad recite da nema ništa ima i za odmah i za malo poslije i kad poželiš

    tko traži taj i nađe
    tko prosi taj i dobije
    tko sjedi kod kuče taj ima i žulj na ruci

    http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...iciju/4065966/
    Posljednje uređivanje od kedira; 21.05.2016 u 02:12

  2. #2
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    670
    +/-
    +486 /  -227
    policajac je pitao žensku "za kaj?" u đurđevcu nisu kajkavci. sve skupa zvuči ko neki vic.

  3. #3
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Poruke
    581
    +/-
    +225 /  -56

    party u đakovu

    Evo čitan jutros da su ćopili malu i lika zbog prostitucije . Navodno joj je reka da nije nešto i platia samo 500 umisto dogovorenih 700 .
    Pa ga ova prijavila policiji zbog privare
    Ljudska glupost na nivou hahaha
    Svakodnevno palin bojler i izmišljan toplu vodu .

  4. #4
    Datum pristupanja
    May 2013
    Poruke
    228
    +/-
    +59 /  -108
    Citiraj Originally Posted by GreatOne Vidi poruku
    Evo čitan jutros da su ćopili malu i lika zbog prostitucije . Navodno joj je reka da nije nešto i platia samo 500 umisto dogovorenih 700 .
    Pa ga ova prijavila policiji zbog privare
    Ljudska glupost na nivou hahaha

    Glupost je ali curi skidam kapu jer se ovdje vidi da tko ne plati kurvu,plati likara.....

    Curu je trebalo pustiti a tom skrtavcu nabiti kaznu....
    Skupo ce ga kostati tih 250kn

  5. #5
    Kosi123 Guest
    http://www.dalmacijanews.hr/clanak/2...mo-na-policiju

    Sta ? Jesi ti EdoZd pri sebi? dobro je i napravio kad je kurva samo tila izbit lovu

  6. #6
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    Osijek
    Poruke
    18
    +/-
    +2 /  -1
    Ja čitam i ne spominje se Đakovo nego Đurđevac

  7. #7
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Poruke
    581
    +/-
    +225 /  -56
    Poznavajući naše novinare moguće je bilo koje misto u RH . Hahaha
    Svakodnevno palin bojler i izmišljan toplu vodu .

  8. #8
    Datum pristupanja
    May 2013
    Poruke
    228
    +/-
    +59 /  -108
    Citiraj Originally Posted by Kosi123 Vidi poruku
    http://www.dalmacijanews.hr/clanak/2...mo-na-policiju

    Sta ? Jesi ti EdoZd pri sebi? dobro je i napravio kad je kurva samo tila izbit lovu



    Ako je dogovorio jedno a na kraju je htio jeftinije,ovo ce mu biti najskupljih 250kn u zivotu....

    Sta to nije probao u konzumu ili na ini kad ulije gorivo da kaze da ce platiti manje? Jednako bi završio. ..

  9. #9
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Poruke
    70
    +/-
    +85 /  -11
    Djevojka je sama kriva za ovo što joj se dogodilo. Nekad se ovakav posao naplaćivao unaprijed i naknadni prigovori na kvalitetu usluge i cijenu nisu bili mogući.

  10. #10
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Poruke
    25
    +/-
    +3 /  -3
    Citiraj Originally Posted by lopov15 Vidi poruku
    policajac je pitao žensku "za kaj?" u đurđevcu nisu kajkavci. sve skupa zvuči ko neki vic.
    A nego kak mi picoki govorimo . za kaj se isla kurvat ak se nezna je... Hahaha. Inace zasada se jos nezna koja je to straca ali vecina Durdevcana trazi njeno ime. Velika je potraznja a mala ponuda

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •