Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 11 do 16 od 16
  1. #11
    Datum pristupanja
    May 2015
    Poruke
    28
    +/-
    +4 /  -12
    Sve su zene kurve !

  2. #12
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Poruke
    325
    +/-
    +210 /  -77
    To ne stoji...ali vjerovatno ima žena koje su imale više ljubavnika nego neke dame mušterija...ako muškarac koristi usluge dama noći a žena mu je jedna od njih onda to samo znači da jedno drugom ne predstavljaju ništa u osjećajnoj sferi,da vjerovatno i nisu predstavljali puno iako u ljudskim odnosima a u braku pogotovo, nema shema ni samo omeđenih standarda ponašanja - čovjek je jebeno kompleksno biće i ponekad samo nijanse odrede nečiju sreću odnosno nesreću.
    Seks je poput novca,samo je previše dovoljno.

  3. #13
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Poruke
    75
    +/-
    +36 /  -16
    Slazem se sa ovim zadnjim, bio sam sa cuda puno djevojaka za kes,ali mi ga ni jedna nije oralno ni priblizno pruzila gust ko ta,, i pitam ja nju pa kak si tak dobra, savrsena? A poznanica znam ju oduvjek ,veli ona meni samo praksa i volja, toliko sam ih popusila da ni priblizno neznam,vjeruj te mi ni jedna ih nije imala toliko

  4. #14
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Poruke
    225
    +/-
    +322 /  -154
    Ludilo, filozofski raspravljate o clanku iz strucnih novina "24 sata". Sutra ce neko piskaralo izmisliti clanak "Narucio dvije domine a dosle mu mama i baka"......

  5. #15
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Split
    Poruke
    76
    +/-
    +28 /  -59
    Citiraj Originally Posted by oldy Vidi poruku
    Ludilo, filozofski raspravljate o clanku iz strucnih novina "24 sata". Sutra ce neko piskaralo izmisliti clanak "Narucio dvije domine a dosle mu mama i baka"......

    Oldy.., nije to bila zajebancija, uopće. Yebiga, tako im je ispalo slučajno! Btw, ako ti misliš da se tvoja žena ne kara s drugim tipovima, onda ti nemaš veliki i mali mozak, nego samo primozak?!

    Nemoj bit dite!

    Uroš zna psihologiju, pa nek ti razjasni neke stvari..,

  6. #16
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Poruke
    13
    +/-
    +11 /  -14
    Nemoj bit dite!

    Uroš zna psihologiju, pa nek ti razjasni neke stvari..,
    Kako ga je Uroš sasjekao, ne može jadan doć sebi, više...

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •