Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
  1. #1
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Poruke
    14
    +/-
    +0 /  -0

    Preko oglasnika nudila seks

    Brineta 23 – bilo je kodno ime u Oglasniku kojim je kroz maštoviti oglas 32-godišnjakinja mamila u svoje ljubavne skute šaroliki spektar muškaraca željnih seksa. Dogovori su brzo padali, a susreti su se potom odvijali u stanu na 2. katu jedne zgrade u zagrebačkom Voltinom naselju. Među klijentima se tako našao i jedan zagrebački policajac, ali na zadatku. Bilo je to 7. srpnja kada joj je na vrata pokucao odjeven u civilu, naravno.

    - Po nalogu i zapovjedi voditelja službe, kontaktirao sam okrivljenu toga datuma te sam s njom dogovorio susret. Otišao sam na adresu koju mi je dala i tom prilikom mi je ponudila pola sata seksa za 400 kuna, a za 600 kuna cijeli sat. A te tarife je oglašavala i preko oglasnika s brojem telefona, s time da je navela svoje lažne podatke ispod oglasa. Moja kolegica je čekala u blizini zgrade, a kada sam utvrdio činjenično stanje i legitimirao se okrivljenoj kao djelatnik policije, pozvao sam svoju kolegicu da provedemo daljnji postupak u prostorijama policije – prisjetio se u sudnici zagrebački policajac.

    Služba organiziranog kriminaliteta PU zagrebačke je u konačnici inicirala optužni prijedlog protiv 30-godišnjakinje zbog kršenja članka 12. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, a na osnovu kojeg je proveden i sudski postupak. Prodavačica ljubavi je, prema utvrđenom, bez trenutnog prijavljenog boravišta i prebivališta u Lijepoj našoj, a neslužbeno doznajemo, da je riječ o osobi čiji je član uže obitelji prije nekoliko godina ‘pao‘ s drogom.

    Sudske pozive je ignorirala, ali je svejedno na kraju zbog odavanja prostituciji osuđena na 20 dana zatvora uz jednogodišnji rok kušnje. Dva mobitela Meanit i Alcatel sa SIM karticama, koi su joj služili za dogovore s klijentima, policija joj je oduzela te će po pravomoćnosti ove presude, isti postati vlasništvo RH. Troškove ovog sudskog postupka na kraju će platiti građani.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...FwqUkKeJzK29o4

  2. #2
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Poruke
    78
    +/-
    +101 /  -3
    A jebote na što mi trošimo resurse :-(((
    Vrjednije bi bilo da su policajac i policajka pomagali prvašićima prelaziti preko ceste...

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •