Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
  1. #1
    Datum pristupanja
    May 2014
    Poruke
    699
    +/-
    +182 /  -108

    TV emisija Provjereno

    http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/v...---367999.html

    U oglasu najčešće stoji - vitke, atraktivne, nestašne mlade djevojke nude nezaboravne trenutke uz opuštajuću masažu. Po završetku klijent dobiva happy end.

    'Masiram vas cijelim svojim tijelom, guzom, grudima, rukama, nogama. Imam 23 godine, dugih nogu. Njegovana, nestašna, vrckasta, ljubiteljica erotskog rublja. Cijena masaže je za pola sata tristo, sat vremena petsto kuna. Uglavnom sve se dogovaramo kad dođete i koji dio tijela želite da posebno tretiram. Moj dodir liječi', rekla je ekipi Provjerenog jedna od maserki.
    Zbog toga smo okrenuli par brojeva. Napomenimo - trebalo bi biti riječ o običnoj masaži. No već prvi poziv govorio je upravo suprotno.

    'Druženje je 300 kuna pola sata. Sat 500 kuna. Oralno 250 kuna pola sata', rekla je jedna od maserki. Odlučili smo ići dalje i pitati kako stoje sa seksualnim uslugama. I tu je odgovor bio potvrdan.

    'Normalno da se bojim. Ne znam tko će doći, kakav će doći iako je normalan preko telefona znači prijatan i ljubazan opet postoji određeni strah hoće li me napasti u stanu, hoće li me zgrabit za vrat, misliti da imam puno novaca, otet mi', iskreno priznaje jedna od maserki koja u svom privatnom prostoru prima mušterije.

    Na dan primi do 4 klijenata, a zarada kaže može biti od 7 do 14 tisuća kuna.
    Nerijetki su i oglasi u kojima pojedinci traže djevojke za rad u ovakvim salonima, a kako sve izgleda provjerili smo i sami. Htjeli smo vidjeti što točno traže od zaposlenika pa se naša kolegica otišla naći s jednim takvim poslodavcem. Za pet do šest klijenata koje je trebala 'izmasirati' ponuđena joj je zarada od 1.000 kuna po danu.
    U posljednje dvije godine ovakva kaznena djela u porastu su za gotovo 70 posto. U Hrvatskoj je ovakav oblik poslovanja zabranjen. Kazne za odavanje prostituciji iznose od 180 do 765 kuna ili 30 dana zatvora. Za osobe koje se bave podvođenjem propisana kazna zatvora je od 6 mjeseci do 5 godina.
    Međutim ekipa Provjerenog otišla je u Sloveniju gdje je prostitucija dekriminalizirana, ali ne i legalizirana. Više pogledajte u prilogu!

  2. #2
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Poruke
    82
    +/-
    +37 /  -47
    Kaj sam ono negde pročital...da smo i mi u EU?
    SAMO JEDNOM SE ŽIVI

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 2 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 2 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •