Pokazuje rezultate 1 do 10 od 21

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Poruke
    196
    +/-
    +178 /  -53
    @Homer, ne kužim kakva bi to posebna kultura trebala biti prema kurvama u bosni koje stoje uz cestu? Ja i ove naše lijepo pozdravim, uljudan sam, pristojan... jedino ako ove u Bosni stoje uz cestu kao kurve pa im ti platiš a ne jebu se... ne znam o čemu ti pričaš?

  2. #2
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Poruke
    182
    +/-
    +132 /  -167
    Ne znaš prijatelju, jer nisi to doživio, naravno da ne znaš, nećeš nikada ni znati, ako ne do živiš. Nemoj se ljutiti odmah na moj post, kreni tamo i napiši što si doživio. Lijepo te pozdravljam i želim sve najbolje.

  3. #3
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Poruke
    211
    +/-
    +204 /  -28
    Citiraj Originally Posted by Homer Vidi poruku
    ...kreni tamo i napiši što si doživio...
    kako znaš da se neće vratiti i napisati samo "e prijatelji, ja bio, ne možete znati što je to tamo jer niste doživjeli, odite sami pa napišite što ste doživjeli"?
    Podsjeća me na jednu epizodu zone sumraka o smislu života.. svi su htjeli znati, a svak tko je jednom saznao, poludio bi :-)

  4. #4
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Poruke
    182
    +/-
    +132 /  -167
    woolybully, majstore, imas odgovor koji sam dao Andreju, kenjas puno po tim postovima, napisao sam ti davno što mislim o tebi, nisi majstore ništa proživio, nemoj se vrijedjat, ali tvoji komentari nemaju nikakve podloge, ti si ogranićen na Plavi oglasnik i ja te poštujem u tom kontekstu.

    - - - Updated - - -

    ti moj prijatelju, nisi vidio prave pićke

  5. #5
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Poruke
    328
    +/-
    +171 /  -72
    Citiraj Originally Posted by andrej Vidi poruku
    @Homer, ne kužim kakva bi to posebna kultura trebala biti prema kurvama u bosni koje stoje uz cestu? Ja i ove naše lijepo pozdravim, uljudan sam, pristojan... jedino ako ove u Bosni stoje uz cestu kao kurve pa im ti platiš a ne jebu se... ne znam o čemu ti pričaš?
    kako ne...moraš znat s njima razgovarati u stilu..."đes ba oš dat pičke"

Thread Information

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika pregledava ovaj forum. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila pisanja poruke

  • Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •