PDA

Pogledaj Full Version : samo za cure top oglasi

ninaninica
25.11.2011, 23:10
kome j dosadno danas neka se javi i pod akcijskoj cijeni neka uziva sa Patricijom i Ninom ..br tel je 0955244265 nazovi i uvjeri se :)

Toni_B
26.11.2011, 04:40
I kako je to prošlo?

belladona
27.11.2011, 01:52
akcija!!!!!dvije mlade i živahne djevojke pod cijenu jedne...samo večeras...0958470695

dvopek
27.11.2011, 12:11
Božićni popust, akcija, evo sad ću ja doći.... :lol:

ninaninica
27.11.2011, 21:44
danas masaza orl i odnos vrijeme neograniceno sa 2 cure.. nazovi i dodđi 0955244265

dvopek
27.11.2011, 22:49
Ja krenija i crko mi auto... Ninička, jel bila danas gužva??? Eh da, a kolika je akcijsk cijena 2 u 1???

ninaninica
29.11.2011, 04:38
posto vidim da decki vole akcije danas pola sata 300 sat 600

babalui
29.11.2011, 05:06

Bravo Nina!!! To se traži!!! :-)

rocko
29.11.2011, 08:21
Nininaninica ja doputovao vidimo se opet danas nakon ljeta :)

ninaninica
29.11.2011, 21:31
ubog velikog interesa akcija se nastavlja :D puse svima..

čovječe
30.11.2011, 02:22
ubog velikog interesa akcija se nastavlja :D puse svima..
Danas bio kod Nine, kako mala dobra, doista to treba probati, a tek kako ga puši... :D

ninaninica
02.12.2011, 17:30
i danas akcija sa jednom curom 300/600 sa dvije 600/1000 ne saljite por i ne pisite na pp nego zovite 0955244265 Nina i Mia

ninaninica
04.12.2011, 00:26
vikend akcija...zovi i dođi uz spustenu cijenu ukljucena i masaza 0955244265

spiritwalker
04.12.2011, 01:27
Evo da podijelim svoje iskustvo. U petak navečer nazovem Ninu i dogovorim dolazak, te odmah krenem prema njoj. Kad sam došao blizu, prema dogovoru sam opet nazvao, da mi pomogne u "navigaciji" i još sam joj se samo trebao javiti kad sam pred zgradom. Kao prvo, loše mi je objasnila put i nisam uspio naći zgradu, ali kad sam treći put zvao da pitam za upute, više se nitko nije javljao. Pričekao sam još 15-ak minuta vrteći se po kvartu i pokušavajući naći opisanu lokaciju, pri čemu sam još par puta probao nazvati, no ništa. Ako je nešto neprofesionalno i može me naljutiti, onda je to kad se sve dogovoriš, najaviš se i kreneš, još se čuješ kad si na nekih 2 minute od nje i onda kad ti treba reći ulaz, kat i prezime, ignorira ti pozive.
Sve u svemu, svaka čast vama koji ste bili, ali ja nakon ovog nemam volje kod nje pokušati opet, unatoč svim bajnim popustima i akcijama.

BraneH
04.12.2011, 02:53
Da i ja sam imao slično iskustvo.
Jel prostor "blizu Splitske banke", mislim da sam ja do tu dogurao, dalje se niko nije javljao.
Vjerojatno se cure oglašavaju na više mjesta, imaju dosta poziva i svima govore da može... a onda kad neko dođe odjebavaju ostale

ninaninica
04.12.2011, 07:04
moja velika isprika obojici djelimicno ste u pravu i zao mi je zbog toga..

philips
04.12.2011, 12:57
Ja isto već neko vrijeme razmišljam da odem do Nine ali iz ovog istog rzloka kao kod ove dvojce baš mi se i neda s tim natezat.
Pošto imam zeznut raspored ,slobodan sam svaki dan u jutro i poslje 8 naveće i u nedelju cjeli dan, e sad pretpostavljam da cura ne radi u jutro a da je naveće poslje 8 "navala" pa bi mogao proći ko ova dvojaca a za nedelju neznam isto dal cura radi.

E sad Nina bilo bi dobro da razjasniš koje dane u koje vrijeme se može doći do tebe i kad je "mrtvo vrijeme" a ne da svi nahrupe u isto vrijeme navećer

Vitez
04.12.2011, 13:25
Puse svima?!
Ja se doista osjećam kako ti kažeš kod Eninog posta "kretenom"i ostalo... čim
sam došao na ove stranice...još više uz svoju djevojku... jer jedino mi je
pravo ponuđeno"uzeti" ili odustati i ništa komentirati...
Oprosti mi...na zakašnjelom prosvjetljenju uma...

davorpol
04.12.2011, 16:33
mene kad netko zajebe (još pritom kurva), nema teorije da me vidi,
a i čudim se , ko u dučanu vikne "popusti" vi svi trčite, jedna pička A vas puno,
odjebite takvo vozanje ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

davorpol
04.12.2011, 16:36
gdje može biti top cura za 300 bodova, pa to je kanta, koju svi deru još vas voza ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ninaninica
04.12.2011, 17:22
pa naravno da nije vise 300 kn a zasto je bilo to je nasa stvar...sad je pola 500 sat 900 i posla ima a zna se i zasto :D pa pa

Dario.36
04.12.2011, 23:20
gdje može biti top cura za 300 bodova, pa to je kanta, koju svi deru još vas voza ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
samo ko je bio kod nje zna o cemu je rijec,ja vise necu nista rec za tavke cure koje se ovdje oglasavaju i stalno same sebe dizu u visine,da vrijede ne bi se ovdje oglasavale na takav nacin.

decko
05.12.2011, 00:24
U potpunosti se slazem, top cure nisu po oglasnicima sigurno, niti se moraju oglasavat i privlacit musterije laznim opisima..

spiritwalker
05.12.2011, 02:34
A i nas par koji nismo bili, jer nas je zeznula, sigurno nećemo više pokušavati, pa neka zakoni tržišta naprave svoje. Mislim da svatko od nas za svoje novce (koji nisu mali) ima pravo očekivati adekvatnu protuvrijednost u kvaliteti usluge. Zato je ovaj forum super mjesto za razmjenu informacija, kako bismo jedni drugima uštedili vrijeme, trud, a često i taj isti novac na pogrešne osobe i usmjerili sve to na one koji se prema poslu i klijentimqa odnose korektno.

čovječe
05.12.2011, 19:12
Evo, da i ja podijelim odgovor oko ove teme, ja sam bio kod Nine istina je da je malo zeznuto jer su zgrade iste boje i onaj parkić pa neznaš kud bi išao, ja sam 2 puta okolo prolazio dok nisam naišao na taj broj,a ustvari je zgrada odmah do ceste, ali meni se javila i mogu ju svima preporučiti, nebi ulazio u druge ukuse, ali cura je na mjestu, ponudila je tuširanje prije i poslije, prostor je odličan ( čist i uredan), pušenje je sa gumicom i zbilja uživa u pušenju nije da te obavi na brzinu i gotovo, a i kod odnosa se opusti i meni je bilo veoma ugodno, prošao sam dosta, ostalih, ali jedno mogu reći da se ovdje vračam... ZBilja je uredna i depilirana, nije kao kod drugih pa te dočeka veliki čuperak i još svašta...

bubašvaba
05.12.2011, 19:30
ma kakvi top oglasi da ima posla nebi bile akcije .do sad je bar 5 zajebala ovdje i onda kao neka isprika .ali bitno da ima svakom davati savjete.da ima toliko posla nebi visila na forumu i svima odg.možda je i super ali želim vidjeti prije što plaćam pa ako odg lako se dogovorimo.nakon kaje eni stavila svoje fotke privat vjerovatno je izgubila dosta mustera to smo mi ako netko nije shvatio amožda je neke i dobila .zato nina ne kenjaj i ako si od riječi stavi fotke da ljudi vide što kupuju i onda se izbjegnu neugodne situacije

ninaninica
06.12.2011, 09:41
Nikakve fotke ne stavljam i sada je cijena 500 pola sata 900 sat a jA ću i dalje imati poslA dok god moje usluge koriste face iz javnog života pa pa svima ...pametni karaju a papci naklapaju po forumu

Dario.36
06.12.2011, 22:35
Nikakve fotke ne stavljam i sada je cijena 500 pola sata 900 sat a jA ću i dalje imati poslA dok god moje usluge koriste face iz javnog života pa pa svima ...pametni karaju a papci naklapaju po forumu
ovim postom si nama PAPCIMA dokazala koliki ti je IQ ,ti ak imas takvu klijentelu ne bi se ovdje oglasaval i bila bi cura do koje se moze doc samo prek preporuke i zato ne kenjaj,a mi PAPCI cemo i dalje komentirat tvoje visoko inteligentne postove SEX BOMBO .

babalui
07.12.2011, 04:06
Ne znam koji kurac napadate Ninu bez razloga. Pa niš strašno ak se desi da netko ne uspije ispoštovati dogovor. Doći ćete drugi put. Vi kao da zaboravljate čime se cure bave. Tu vidim da neki očekuju isprike i objašnjenja kao da se radi o otkazanom poslovnom sastanku. Pa jebote postoji mali miljon razloga zakaj vas je cura otkantala, možda se nekaj neplanirano dogodilo, možda sumnja u drota, možda joj je baš tad nezgodno da joj u stan dolazi deseti po redu muškarac, možda su je stanari prokužili, možda je iskrsnuo neki problem.... uglavnom svakom se može desit da jednom popuši. Kritizirajte ak se to dešava često.

E sad, moje iskustvo s Ninom, bio kod nje nedavno po prvi put, 400/30min. Cura se točno opisala, visoka markantna plavuša, čvrsto utegnuto sportsko tijelo, duge noge i super grudi. Toliko su jedre, čvrste i prćaste da se nemrete odvojiti od njih, osjećao sam se kao klinac koji se nemre maknut sa sise :-) Komad žene od 180cm. Prostor izrazito uredan i čist. Cura je vrlo ugodna. Uglavnom, ako cijena i dalje bude 400/30 ja se sigurno vraćam. 500 na dajem nikom iz principa jer mislim da je to sumanuti broj bodova za pol sata keksa. Nina, nemoj nas pelješit, vrijeme je darivanja, popusta, akcija itd.. :-)

ninaninica
07.12.2011, 05:40
Ma naravno 400 ostaje..hvala na ovom postu i kad hoćeš samo reci da si bio a kaj se tiče ove kritike gore ne zamaram se papci naravno nisu svi opće se na zabrinjavam sa njihovim blebetanjem jer ja u svakom slučaju imam dosta preporuka a zasigurno za neke znam da su drotovi a vi sad skuzite tko

BraneH
07.12.2011, 18:29
Ne znam koji kurac napadate Ninu bez razloga. Pa niš strašno ak se desi da netko ne uspije ispoštovati dogovor. Doći ćete drugi put. Vi kao da zaboravljate čime se cure bave. Tu vidim da neki očekuju isprike i objašnjenja kao da se radi o otkazanom poslovnom sastanku. Pa jebote postoji mali miljon razloga zakaj vas je cura otkantala, možda se nekaj neplanirano dogodilo, možda sumnja u drota, možda joj je baš tad nezgodno da joj u stan dolazi deseti po redu muškarac, možda su je stanari prokužili, možda je iskrsnuo neki problem.... uglavnom svakom se može desit da jednom popuši. Kritizirajte ak se to dešava često.

Dobar odgovor. Da je došao od Nine da bi bio još bolji, ali i ovako je dobar :) .
Nismo (bar neki od nas) djeca, da ne znam da je možda uletila druga mušterija ili ko zna šta, samo se to treba objasniti.
A prepucavanje sa idiotima nema smisla, svatko je dovoljno inteligentan da sam izvuče zaključke, neprestalna ponavljanja i vrijeđanja....
A jebiga, valjda smo takvo društvo.

ninaninica
09.12.2011, 14:22
Danas sa dvije cure masaza orl i odnos lesbo show sve informacije na tel 0955244265

viktor
11.12.2011, 15:29
do sada sam samo pratio ovaj forum ali ima jedan lik koji me posebno iritira i moram se oglasit-DARIO36 je osoba cije postove pratim jer mi je jako zapeo za oko,unedogled pljuje svaku curu i svaki komentar,iskreno decko ti samo drkaš kući i vrijeđaš zato si toliko isfrustriran.bio sam kod 4 djevojke sa ovog foruma koje si ti oblatio i sve 4 su izuzetno kvalitetne.niti jedna od njih se ne reklamira ovdje nego izmijenjuje iskustva i daje ponudu a tebi ako smetaju normalne informatički načitane cure koje žele sa dečkima podijelit svoja iskustva i dati ponude nemoj ni biti na forumu,zanimljivo je kako tebi baš ni jedna ne odgovara-ako stavi veliku cifru kažeš ne vrijedi ako stavi malu popljuješ ju pa šta ti želiš uopće???? najbolje ti je da nastaviš drkat kući i ostavi normalne ljude na miru a cure koje rade same i imaju hrabrosti za to skidam im kapu-ENI,DEA,NINA i jos neke koje sam posjetio jer ja za razliku od tebe magarče koji samo znaš pljuvat imam i muda i para da posjetim i curu za 1000 bodova i onu za 200 jer svaka ima svoj razlog za cijenu.šta se tiče usluge sa svima sam bio zadovoljan jer se i one ponašaju prema tebi kao i ti prema njima.a ti svoje komplekse liječi negdje drugdje a ne na forumu!

damir23
11.12.2011, 16:00
samo ko je bio kod nje zna o cemu je rijec,ja vise necu nista rec za tavke cure koje se ovdje oglasavaju i stalno same sebe dizu u visine,da vrijede ne bi se ovdje oglasavale na takav nacin.
gledaj maheru ja sam bio kod nje,nebi se opće registrirao ovdje ali toliko si malouman da sam morao!cura ima stan u novoj zgradi a da ne zarađuje bila bi po šupama kao ostale koje rade za makroe a ti ako nemaš love za karanje ostavi sveprisutne na miru i hoblaj doma.zatim sam posjetio curu na Malešnici mislim da se zove Mia također uredan i čist prostor kao kod Nine,zatim preporuka Angelini sa Laništa i Lari iz Svetica.DARIO36 je po mome makro ili drkedžija koji degradira svaku curu jer ima očito interes za to ili majmune nemaš para pa liječiš svoje komplekse ovdje!!svaka od ovih cura koje se karaju za pare ima više mjesečno nego ti kaj zaradiš za 2 godine zato ostavi ih na miru i kuhaj doma ženi ručak :D

BraneH
11.12.2011, 21:17
zatim preporuka Angelini sa Laništa i Lari iz Svetica
Može broj od Lare?

decko
12.12.2011, 02:03
zatim preporuka Angelini sa Laništa i Lari iz Svetica
Može broj od Lare?
I ja bi broj od Lare, i samo me zanima kolko ona ima godina. Hvala puno uanprijed.

LORDLORD
18.12.2011, 22:43
ninaninica

hej je li masaza jos funcionira, moze li odgovor na PM ?

LORDLORD
21.01.2012, 17:40
Ima cura s Istoka, jedna 300 bodova, bolja je bila od onih domacih za 600 bodova, tek toliko :lol:

Docekala me potpuno gola. Dize rolete, mali vozi biciklu i gleda skoro se zabio u drvo,
ali sam je izmasirao !

Mislim na Zagreb tek toliko 8-)

pans
23.01.2012, 12:14
Ima cura s Istoka, jedna 300 bodova, bolja je bila od onih domacih za 600 bodova, tek toliko :lol:

Docekala me potpuno gola. Dize rolete, mali vozi biciklu i gleda skoro se zabio u drvo,
ali sam je izmasirao !

Mislim na Zagreb tek toliko 8-)

može broj

LORDLORD
03.02.2012, 23:58
Ne nemam borj to je bilo davno, i slucajno, pouka je kopajte i trazite i pitajte :mrgreen:

Valentina
01.03.2012, 17:57
babalui ...slažem se s tobom..događa se svašta..još kad bi ninica prijavila ovdje svakoga tko se je najavio i dogovorio s njima termin a nije se pojavio imali bi vjerujte što čitati...samo ti njih nininice posoli..

babalui
04.03.2012, 18:07
babalui ...slažem se s tobom..događa se svašta..još kad bi ninica prijavila ovdje svakoga tko se je najavio i dogovorio s njima termin a nije se pojavio imali bi vjerujte što čitati...samo ti njih nininice posoli..

Valentinice a zašto ti nebi ovdje poslala svoju sliku i navela cijene?

ninaninica
07.03.2012, 21:14
pa evo za znatizeljne nesto novo na br moj stari pa nazz i pitajte ima nova cura 19 god i naravno JA STARA dobra polovnjaca :D 095 5244265 VASA Nina

Delboy
08.03.2012, 19:58
pa evo za znatizeljne nesto novo na br moj stari pa nazz i pitajte ima nova cura 19 god i naravno JA STARA dobra polovnjaca :D 095 5244265 VASA Nina
Ménage Ã* trois ? Da mi osmijeh ne silazi slica nekoliko dana.

swingerruza
09.03.2012, 10:43

Bravo Nina!!! To se traži!!! :-)
Ninice dušo , a koliko mi platiš da vam dođem obadvema , pa da se više ne zamarate sa oglasima?